Ove smo godine u mornarskom duhu ispratili naše četvrtaše. Uz pjesmu i ples smo Karlu i Dominiku poželjeli puno uspjeha na daljnjem obrazovnom putu. A samu školsku godinu smo odlučili “slatko” zaključiti, pa smo u pratnji učiteljice i pomoćnice u nastavi otišli na sladoled. Ovim se putem svim roditeljima zahvaljujemo na suradnji i želimo svima ugodne ljetne praznike!
Autor teksta: Martina Predovan


